Hotel Praha 5-Malá Strana  Arbes - Mepro

Hotel ARBES-MEPRO má výhodnou polohu v blízkosti Arbesova náměstí v centru Prahy na hranici dvou pražských městských obvodů Smíchova (Praha 5) a Malé Strany (Praha 1) v historickém centru Prahy. Je situován pod Petřínem a Pražským hradem na levém břehu řeky Vltavy. Chůze na Karlův most nebo k Národnímu divadlu trvá přibližně 12 minut. Zastávka tramvaje je nedaleko hotelu a stanice metra (Anděl - žlutá trasa B) je 3 minuty chůze od hotelu.

Hotel ARBES-MEPRO je vhodný jak pro obchodní tak turistickou klientelu a nabízí celkovou kapacitu 27 pokojů (62 lůžek v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích) na čtyřech podlažích.

Praha Hotel Arbes - Mepro ubytování
Všech 27 pokojů bylo povýšeno do kategorie ***+. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem v klasickém stylu, minibarem, satelitním TV, telefonem, minitrezorem, samostatným WC a samostatnou moderní koupelnou vybavenou vanou, sprchou a vysoušečem vlasů. Vkusný, příjemný a moderní styl vybavení a dekorace pokojů přispívá k vysokému komfortu poskytovanému hotelovým hostům.

Ubytování v Praze hotel Arbes - Mepro služby
Recepce je k dispozici 24 hodin, směnárna, příjem kreditních karet VISA, ECMC a AMEX, lobby bar otevřený od 09:00 do 02:00 hodin s širokou nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů. Uzavřené a bezpečné parkoviště pro osobní automobily je ve dvoře hotelu.

Hotel Arbes Mepro v Praze Restaurace
Příjemným překvapením pro hosty je útulná sklepní restaurace-vinárna, ve které je nabízena kvalitní bufetová snídaně a také česká a mezinárodní kuchyně s širokou nabídkou místních a zahraničních vín, českého piva a nealkoholických nápojů pro objednané skupiny hostů. Restaurace je rovněž využívána pro jednání, přednášky a prezentace.

Praha 5 Popis hotelu Arbes - Mepro
Hotel byl kompletně vybudován z původního rezidenčního domu v roce 1992. Po 8 letech úspěšného provozu hotel prodělal během roku 2001 a 2002 zásadní rekonstrukci všech pokojů a celého přízemí. Nová recepce a nový lobby bar byly vytvořeny v nové, prostorově zvětšené a útulné recepční hale, která spolu s krbem a kavárenskými stolky s pohodlnými křesly slouží k posezení u baru a celkově poskytuje hostům velice pohostinný pocit po příchodu z ulice.

Odpočinková hala
Nová odpočinková hala, která je k dispozici pro relaxaci hostů hotelu, je vybavena velice pohodlnými pohovkami a křesly a vyzdobena obrazy staré Prahy, broušeným a ručně malovaným sklem. Moderní a stylový nábytek vytváří pohodu pro hosty, kteří si chtějí číst, vést obchodní jednání, absolvovat schůzky nebo jednoduše sledovat televizi nebo poslouchat hudbu z hotelového CD. Odpočinková hala je umístěna za recepční halou.

U příležitosti rozsáhlé rekonstrukce bylo hotelu přidáno nové jméno ARBES dle blízkého ARBESOVA náměstí, pojmenovaného na počest českého spisovatele Jakuba Arbese (1840-1914).

Hotel Praha 5-Malá Strana  Arbes - Mepro - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 5-Malá Strana  Arbes - Mepro - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 5-Malá Strana  Arbes - Mepro - Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 5-Malá Strana  Arbes - Mepro - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 5-Malá Strana  Arbes - Mepro - disponuje vinárnouHotel Praha 5-Malá Strana  Arbes - Mepro - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 5-Malá Strana  Arbes - Mepro - disponuje kavárnouHotel Praha 5-Malá Strana  Arbes - Mepro - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 5-Malá Strana  Arbes - Mepro - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 5-Malá Strana  Arbes - Mepro - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 5-Malá Strana  Arbes - Mepro - tenis -poblíž hoteluHotel Praha 5-Malá Strana  Arbes - Mepro - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 5-Malá Strana  Arbes - Mepro - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 5-Malá Strana  Arbes - Mepro - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 5-Malá Strana  Arbes - Mepro - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 5-Malá Strana  Arbes - Mepro - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Arbes - Mepro, Viktora Huga 3
Praha 5-Malá Strana 15000 Česká Republika
Hotel-Praha-Arbes@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Arbes - Mepro ubytování Praha 5-Malá Strana  Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: